Jak se stát novým členem Českého rybářského svazu?

 

Každý zájemce musí nejprve vyplnit přihlášku člena ČRS (pdf, 65 kB) a tu pak zaslat poštou nebo elektronicky na adresu MO Zábřeh uvedenou v hlavičce přihlášky. 

Vstupní školení se koná vždy začátkem roku břibližně v průběhu února či března, kdy během jednoho sobotního setkání jsou zájemci o rybaření důkladně proškoleni a poté mohou vykonat zkoušky, aby se stali rybáři. Pokud zájemce úspěšně složí zkoušky, získá platné osvědčení, na základě kterého může žádat na městském úřadě  o Státní rybářský lístek. S tímto platným rybářským lístkem pak může ve výdejní dny zakoupit  požadovat povolenku k rybolovu.

O přesném termínu školení budou přihlášení zájemci informováni, jakmile bude stanoven. Obvykle se koná v Rybářském domě v Hedvě (Oborník 41). Zde budou uchazeči seznámeni především s Rybářským řádem, jehož znalost je stěžejní pro složení zkoušek. Zkoušky proběhnou s odstupem cca 3 týdnů. Během zmíněných tří týdnů budou mít uchazeči možnost se na zkoušky důkladně připravit podle metodické pomůcky Českého rybářského svazu dostupné zde. Školení není povinné!


Účast u zkoušek je podmíněna zaplacením Zápisného ve výši 1.000,- Kč (dospělý) nebo 50,- Kč (děti do 15 let).

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Školením Vás provedou předseda Jan Indra a hospodář Jaroslav Hampl. 

Kontakty: Jan Indra, předseda ČRS,z.s, MO Zábřeh, mobil: 705 116 909, info@crszabreh.cz                 
Jaroslav Hampl, hospodář ČRS,zs, MO Zábřeh, mobil: 605 563 596, info@crszabreh.cz


Petrův zdar!
MO ČRS Zábřeh

 

 

Potřebujete více info?

Pokud máte další dotazy ohledně nového členství, napište zde.