Užitečné tiskopisy MO Zábřeh

 
 
Pokud se chcete stát členem naší MO, přihlášku si vytiskněte, vyplňte a zašlete zpět mailem nebo poštou na naši adresu. V přihlášce také nezapomeňte vybrat variantu, jestli jste již vlastníkem státního rybářského lístku ( např. nějakou dobu jste nebyli členy v žádné organizaci a nebo přestupujete z organizace jiné) a nebo s rybařením úplně začínáte a potřebujete také absolvovat školení a zkoušky pro vydání státního rybářského lístku.
 
 
 
 

Tento souhlas vyplňte a zašlete zpět mailem nebo poštou na naši adresu, pokud chcete být průběžně informováni o akcích, brigádách, vysazování, výběrových řízeních a pod. také pomocí SMS nebo e-mailových zpráv.

 
 
 
 
Pokud máte zájem o přestup do jiné MO (např. po změně bydliště nebo z jiného důvodu), požádejte o vydání převodky pomocí tohoto formuláře, který vyplňte a zašlete nám zpět poštou nebo e-mailem. Převodku Vám vystavíme a zašleme buďto e-mailem (asi lepší varianta pro následné přeposlání do nové MO), nebo poštou. V žádosti o převodku způsob zaslání prosím specifikujte s uvedením správné adresy pro zaslání.