Pronájem chaty Nemilka.

 

Vážení rybáři,
pokud přemýšlíte nad dovolenou u vody, přijeďte k nám! Nabízíme klidné a tiché ubytování přímo na hrázi rybářského revíru Nemilka 1A (471 062). Dvacetihektarová přehrada v malebném údolí nabízí trofejní úlovky kaprů i dravců. Na revíru je zaveden místenkový systém, díky kterému je revír nadstandardně zarybněn.

V blízkosti přehrady se nachází další revíry. Mimopstruhové - Mor. Sázava 1 (řeka), Mor. Sázava 1A (rybník Oborník), Mor. Sázava 1B (pískovna Lupěné). A revíry pstruhové - Mor. Sázava 2P a Březná 1.

Pokud tedy hodláte u nás lovit, musíte mít platnou povolenku k rybolovu a k tomu je nutné zakoupit místenku. Tu lze koupit v podobě celoroční místenky za 500,- Kč u zástupce hospodáře p. Indry (tel.: 605 958 106) nebo v podobě týdenní místenky za 200,- Kč u správce chaty, kterou vám vydá při nástupu na chatu.

K pronájmu nabízíme chatu s 5 lůžky ve dvou pokojích. V chatě je k dispozici kuchyňka a společný sprchový kout s WC. V chatě není TV ani internet. Pronajmout se dá pouze celá chata za 500,- Kč / noc, resp. 700,- Kč / noc v měsících červenec a srpen. V chatě se netopí, proto plánujte využití chaty na letní měsíce, případně podle svých možností.

Rezervaci pobytu je nutno provést v objednacím formuláři níže . Při rezervaci prosíme uvádějte své jméno, adresu a kontakty na objednavatele (tel, e-mail) a požadovaný termín. Vhodné je zaslat elektronicky také (naskenovanou) členskou legitimaci ČRS za účelem ověření členství objednatele v ČRS. Rezervace bude závazně potvrzena či zamítnuta dle aktuální obsazenosti požadovaného termínu.

Další práva a povinnosti související s ubytováním na chatě Nemilka najdete v Provozním a ubytovacím řádu (pdf, 213 kB). Nedílnou součástí řádu je také ceník ubytování (pdf, 234 kB).

Pro upřesňující info k chatě, konkrétní hodině předávky a další dotazy volejte správci chaty panu Janu Holeňovi na tel. 737610373, email: gastta@email.cz .

 

Kalendář není interaktivní, má pouze informativní charakter. Pokud si přejete rezervovat ubytování, pište do formuláře níže.

 

 

 

Objednací formulář

Fotogalerie: